EC5SAW-24S33N
MFR.Part #
EC5SAW-24S33N
JLCPCB Part #
C5726381
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 2A 3.3V 3kV 6.6W 81.5% 9V~36V SIP,22x9.5mm DC-DC Power Modules ROHS