EC5BU-24S33
MFR.Part #
EC5BU-24S33
JLCPCB Part #
C5726350
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 18V~36V 3.3V 4A 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS