EC4SBW-24D15
MFR.Part #
EC4SBW-24D15
JLCPCB Part #
C5726314
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 15V 18V~75V 2 20W 660mA 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS