E92L401VND122MB80U
MFR.Part #
E92L401VND122MB80U
JLCPCB Part #
C5725794
Package
Plugin,D40xL82.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1200uF 22.5mm 400V 40mm 6.5A@120Hz 82.5mm 83mΩ@120Hz ±20% Plugin,D40xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS