RM12J622CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12J622CT
JLCPCB Part #
C5725638
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS