E36D800HPN163QCE3U
MFR.Part #
E36D800HPN163QCE3U
JLCPCB Part #
C5723095
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 143mm 16000uF 22.2mm 50.8mm 80V Bolt,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS