E36D251LPN641AAB7U
MFR.Part #
E36D251LPN641AAB7U
JLCPCB Part #
C5722956
Package
Bolt,D35xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 0%~+30% 117mm 12.7mm 250V 35mm 640uF Bolt,D35xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS