REC5-123.3SRW/H4/A/CTRL/X2
Extended
MFR.Part #
REC5-123.3SRW/H4/A/CTRL/X2
JLCPCB Part #
C5722943
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 3.3V 4kV 5W 77% 9V~18V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS