REC7.5-4812SRW/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-4812SRW/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5722587
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 12V 2kV 36V~72V 625mA 7.5W 85% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS