REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R
MFR.Part #
REC3-483.3SRWZ/H/B/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C5722555
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 1.6kV 18V~72V 3.3V 3W 79% 900mA SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS