REC5-483.3SRW/H2/A/CTRL/X2
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC5-483.3SRW/H2/A/CTRL/X2
JLCPCB Part #
C5722427
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 1A 2kV 3.3V 36V~72V 5W 77% DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS