RDC30-390K-RC
MFR.Part #
RDC30-390K-RC
JLCPCB Part #
C5721865
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
11.4A 19.1A 22mΩ 39uH ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS