REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC10-483.3SRWZ/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5721621
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 18V~75V 2A 2kV 3.3V 84% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS