REC10-4805SRW/H2/A/M/SMD-R
MFR.Part #
REC10-4805SRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C5721592
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 2A 2kV 36V~75V 5V 87% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS