R1163N151B-TR-FE
MFR.Part #
R1163N151B-TR-FE
JLCPCB Part #
C5716479
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5V 150mA 30uVrms 680mV@(150mA) 6V 6uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS