QT49S-22.5792MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-22.5792MAAJ-T
JLCPCB Part #
C5715148
Description
-20℃~+70℃ 18pF 22.5792MHz 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS