DE1B3RA101KJ4BQ01F
MFR.Part #
DE1B3RA101KJ4BQ01F
JLCPCB Part #
C5712081
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 500V X1,Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS