DE11XRA100KN4AH01F
MFR.Part #
DE11XRA100KN4AH01F
JLCPCB Part #
C5712069
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 400V、440V X1,Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS