PT15NV15-472A2020-I-PM-S
MFR.Part #
PT15NV15-472A2020-I-PM-S
JLCPCB Part #
C5710587
Description
1 250mW 4.7kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS