PK-35N29W-24VQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PK-35N29W-24VQ
Description
-20℃~+70℃ 16.2mm 2.9kHz 22V~28V 42mm 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS