PB-12M21PQ
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
PB-12M21PQ
JLCPCB Part #
C5706962
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 1.25V~2.5V 12mm 2.048kHz 6.2mm 75dB Electromagnetic Passive (Externally Driven) Plugin,D=12mm Buzzers ROHS