PCT47/16CM
MFR.Part #
PCT47/16CM
JLCPCB Part #
C5706750
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 500mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS