PCT2.2/20AK
MFR.Part #
PCT2.2/20AK
JLCPCB Part #
C5706730
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 5.3Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS