PC0503-102M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PC0503-102M-RC
JLCPCB Part #
C5706549
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
130mA 1mH 8Ω ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS