FBH160808T-221Y-S-H
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FBH160808T-221Y-S-H
JLCPCB Part #
C5700200
Description
1 220Ω@100MHz 50mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS