PIC32MX450F256LT-120/PF
MFR.Part #
PIC32MX450F256LT-120/PF
JLCPCB Part #
C632183
Package
TQFP-100(14x14)
Description
0℃~+70℃ 10bit 120MHz 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 64KB 81 Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS