PIC32MX230F128LT-50I/PF
MFR.Part #
PIC32MX230F128LT-50I/PF
JLCPCB Part #
C632162
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 16KB 2.3V~3.6V 32 Bit 50MHz 81 Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS