PIC32MX460F256LT-80V/PT
MFR.Part #
PIC32MX460F256LT-80V/PT
JLCPCB Part #
C631332
Package
TQFP-100(12x12)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 32KB 80MHz 85 Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-100(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS