PIC32MX320F064HT-80V/PT
MFR.Part #
PIC32MX320F064HT-80V/PT
JLCPCB Part #
C631274
Package
TQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 16KB 2.3V~3.6V 32 Bit 53 64KB 80MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS