PIC32MX250F256LT-50I/PT
MFR.Part #
PIC32MX250F256LT-50I/PT
JLCPCB Part #
C631253
Package
TQFP-100(12x12)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 32KB 50MHz 81 Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-100(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS