PIC32MX230F128HT-50I/PT
MFR.Part #
PIC32MX230F128HT-50I/PT
JLCPCB Part #
C631238
Package
TQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 16KB 2.3V~3.6V 32 Bit 49 50MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS