PIC32MX120F032DT-50I/PT
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC32MX120F032DT-50I/PT
JLCPCB Part #
C631191
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 32 Bit 32KB 35 50MHz 8KB Built-in FLASH MIPS32 M4K TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS