EMZA100ARA330ME61G
MFR.Part #
EMZA100ARA330ME61G
JLCPCB Part #
C5687868
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 33uF 5mm 6.1mm 64mA@120Hz ±20% SMD,D5xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS