EKHE451VSN122MA60S
MFR.Part #
EKHE451VSN122MA60S
JLCPCB Part #
C5687440
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.92A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 450V 60mm ±20% Plugin,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS