EKHE401VSN621MR40S
MFR.Part #
EKHE401VSN621MR40S
JLCPCB Part #
C5687431
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.06A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 400V 40mm 620uF ±20% Plugin,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS