E92L501VND102MBA0U
MFR.Part #
E92L501VND102MBA0U
JLCPCB Part #
C5682830
Package
Plugin,D40xL102.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1000uF 102.5mm 22.5mm 40mm 500V 6.9A@120Hz 88mΩ@120Hz ±20% 插件,D40xL102.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS