E36F451HLN392MDD05
MFR.Part #
E36F451HLN392MDD05
JLCPCB Part #
C5682601
Package
Bolt,D63.5xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 130mm 28.6mm 3900uF 450V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS