E36D750HPN582UCE3U
MFR.Part #
E36D750HPN582UCE3U
JLCPCB Part #
C5682513
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 143mm 22.2mm 50.8mm 5800uF 75V 螺栓,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS