E36D350LPN463TC54U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D350LPN463TC54U
JLCPCB Part #
C5682413
Package
Bolt,D50.8xL54mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 22.2mm 35V 46000uF 50.8mm 54mm 螺栓,D50.8xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS