EC7BW-110S15N
MFR.Part #
EC7BW-110S15N
JLCPCB Part #
C5682392
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.33A 15V 43V~160V 89.5% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS