EC7BW-110S12
MFR.Part #
EC7BW-110S12
JLCPCB Part #
C5682389
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.67A 12V 43V~160V 90% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS