E36D201LPN822TEB7U
MFR.Part #
E36D201LPN822TEB7U
JLCPCB Part #
C5682385
Package
Bolt,D76.2xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 117mm 200V 31.8mm 76.2mm 8200uF 螺栓,D76.2xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS