E36D101LPN223TDB7M
MFR.Part #
E36D101LPN223TDB7M
JLCPCB Part #
C5682338
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100V 22000uF 28.6mm 63.5mm 螺栓,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS