EC5SBW-48S15N
MFR.Part #
EC5SBW-48S15N
JLCPCB Part #
C5682325
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~75V 2A 30W 89% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS