EC4SAW-48S33HN
MFR.Part #
EC4SAW-48S33HN
JLCPCB Part #
C5682161
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5A 18V~75V 3.3V 82% SIP,21.8x9.2mm DC-DC Power Modules ROHS