EC4BU-48D15
MFR.Part #
EC4BU-48D15
JLCPCB Part #
C5682126
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 10W 15V 2 333mA 36V~75V 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS