EC4BU-05S15T
MFR.Part #
EC4BU-05S15T
JLCPCB Part #
C5682097
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 4.7V~9V 666mA 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS