PIC32MX230F256BT-50I/ML
MFR.Part #
PIC32MX230F256BT-50I/ML
JLCPCB Part #
C630481
Package
QFN-28-EP(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16KB 19 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 50MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-28-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS