PIC32MX130F256DT-50I/ML
MFR.Part #
PIC32MX130F256DT-50I/ML
JLCPCB Part #
C630427
Package
QFN-44-EP(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16KB 2.3V~3.6V 256KB 32 Bit 35 50MHz Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-44-EP(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS