PIC32MX120F032BT-50I/ML
MFR.Part #
PIC32MX120F032BT-50I/ML
JLCPCB Part #
C630409
Package
QFN-28-EP(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 21 32 Bit 32KB 50MHz 8KB Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-28-EP(6x6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS